Zaradni Seniorzy

Artykuły

 • Wykłady i warsztaty w ramach projektu "Zaradni seniorzy"

  W ramach projektu „Zaradni Seniorzy” w wykładach i warsztatach wzięli udział seniorzy z Klubu Seniora „Radość” w Łowiczu, Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniejowie, Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Opocznie, Centrum Aktywności Seniora w Drzewicy, Klubu Aktywnego Seniora w Inowłodzu i Klubu Seniora w Sędziejowicach.

  Ze skutecznej komunikacji szkoliła Magdalena Skrzydlewska podczas warsztatów „Skuteczna komunikacja w mowie i piśmie”.

  Karolina Kochanowska-Piekarska podczas wykładu nt. „Energetycznej diety seniora” doradzała jak komponować posiłki, które pomogą na długo zachować aktywność fizyczną, umysłową oraz dostarczą więcej codziennej energii.

  Wykłady i warsztaty prawnicze na temat „Dziedziczenie – warto pomyśleć wcześniej, no to ważna decyzja”, „Dostępny urząd i sąd dla każdego obywatela” oraz „Jak nie dać się oszukać metodą na wnuczka czyli co każdy obywatel powinie wiedzieć” poprowadziła adwokat Anna Pietrońska.

  Czytaj Więcej o: Wykłady i warsztaty w ramach projektu "Zaradni seniorzy"
 • Projekt "Zaradni Seniorzy"

  Rozpoczynamy realizację projektu „Zaradni Seniorzy” w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 – edycja 2017 – ASOS 2014-2020.

  Projekt realizowany będzie od 15 marca do 31 października 2017 r. w 6 miejscowościach województwa łódzkiego we współpracy z:

  • Klubem Seniora „Radość” w Łowiczu,
  • Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Uniejowie,
  • Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Opocznie,
  • Centrum Aktywności Seniora w Drzewicy,
  • Klubem Aktywnego Seniora w Inowłodzu,
  • Klubem Seniora w Sędziejowicach.

  Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i zwiększenie efektywności funkcjonowania w życiu społecznym, zwłaszcza w zakresie radzenia sobie ze sprawami prowadzonymi przez urzędy i sądy u osób w wieku 60+ poprzez organizację wykładów i warsztatów interaktywnych dotyczących prawa,komunikacji społecznej i poprawiającego funkcjonowanie intelektualne zdrowego trybu życia.

  Czytaj Więcej o: Projekt "Zaradni Seniorzy"

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-03-24 19:33:46przez:
Opublikowano:2021-03-24 00:00:00przez:
Zmodyfikowano:2021-03-24 19:33przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:4688

Rejestr zmian

 • [2021-03-24 19:33:20]zmiana