Certyfikaty na zakończenie warsztatów komputerowych

Rozdaniem certyfikatów osobom uczestniczącym w warsztatach komputerowych zakończył się projekt "Cyfrowy świat seniora" realizowany od maja do listopada 2023 roku w Gminie Białaczów i Paradyż przez Stowarzyszenie Forum 4 Czerwca.
Zakończenie projektu nie kończy aktywność edukacyjną osób uczestniczących w warsztatach. Postanowiły kontynuować naukę i podnosić swoje umiejętności z zakresu obsługi komputerów, umawiając się na cykliczne spotkania.
Gratulujemy i życzymy sukcesów.
Często osoby starsze postrzegane są jako wykluczone cyfrowo. Jakie są przyczyny? Bo, nie interesują się światem cyfrowym, nie rozumieją tego świata i nie chcą nauczyć się obsługi laptopów, smartfonów. Takie postrzeganie osób starszych to stereotypy, którym się stanowczo sprzeciwiamy! Dołożyły wszelkich starań aby kontynuować rozpoczętą naukę.
 
Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025 - edycja 2023, którego celem jest przeciwdziałanie e-wykluczeniu i włączenie cyfrowe 44 osób w wieku 60+ z terenu Gmina Białaczów i Gmina Paradyż w Województwie Łódzkim.
Projekt realizujemy we współpracy z DDP "Senior-Wigor" w Miedznej Drewnianej i DD "Senior+" w Przyłęku.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-12-19 13:47:19przez:
Opublikowano:2023-11-29 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:552

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.