Działamy na Podlasiu

Dziadurzeniu mówimy stop i działamy na Podlasiu
Warsztatami o słowach i godności rozpoczęliśmy działania edukacyjne w ramach pracowni antydyskryminacyjnej adresowane dla środowiska osób starszych w Hajnówce oraz dla osób starszych w Dubiczach Cerkiewnych. Rozmawialiśmy o słowach, godności, tożsamości i stereotypach. Umawiamy się na kolejne warsztaty by porozmawiać o tym jak reagować i przeciwdziałać protekcjonalnej i dyskryminującej komunikacji z osobami starszymi.
 
Warsztaty prowadziła trenerka równościowa Lena Rogowska-Lewandowska.
Składamy podziękowania dla Pani Agnieszce Kazberuk - dyrektorce Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Rakowieckiego w Hajnówce oraz Pani Mirosławie Iwaniuk - dyrektorce Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Dubiczach Cerkiewnych za gościnę i wsparcie.
Warsztat zrealizowany został w ramach projektu „Twoje słowa. Moja godność” finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny przez Forum 4 Czerwca partnerstwie ze Stowarzyszeniem Kulturalnym „Pocztówka” Hajnówka Centralna - Stacja Kultury

Autor: AM

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-04-04 18:50:05przez: AM
Opublikowano:2023-04-04 00:00:00przez: AM
Podmiot udostępniający: AM
Odwiedziny:1174

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.