Zapraszamy do udziału w konkursie „Apetyt na życie"

Zapraszamy do udziału w konkursie „Apetyt na życie" organizowanego przez portal Flexi.pl - praca i aktywność 50+, którego jesteśmy partnerem.
Ideą tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na twórcze i inspirujące działania osób z pokolenia 50+. Konkurs ma na celu ukazanie ludzi, realizujących się w wielu dziedzinach, działających dla różnych społeczności lub spełniających się w pracy.
„Apetyt na życie" to po prostu życie z pasją, która nie ma jednej definicji: od kolekcjonerstwa, miłości do zwierząt, motoryzacji, wędkarstwa, sztuki cukiernictwa, gry na instrumentach, malowania na kamieniach i wielu innych, pielęgnowanych aktywności. Także tych, tworzonych dla siebie i "do szuflady", ale z wielkim „Apetytem na życie".
Aby wziąć udział w konkursie, prześlij zgłoszenie w postaci zdjęcia portretującego realizowaną pasję wraz z krótkim opisem doświadczeń. Do wygrania cenne nagrody. Wśród 40 nagród znajdują się voucher obejmujący konsultacje rozwojowe, pobyt w hotelu ze SPA dla Laureatki/ta i osoby towarzyszącej, zaproszenie na sesję zdjęciową, torebka od projektantki, zestawy produktów naturalnych, komplety książek, upominki, towarzyskie gry literackie.
 
Wielki finał konkursu odbędzie się już 13 czerwca 2023 r.
 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-03-30 17:37:48przez:
Opublikowano:2023-03-30 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:7077

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.