Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Język - Godność - Starość

projekt realizowany w ramach programu Building Bridges – Civic Capital in Local Communities, sfinansowany jest ze środków programu Komisji Europejskiej CERV „Obywatele, równość, prawa i wartości” na lata 2021–2027 przez w partnerstwie z

Twoje słowa. Moja godność

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich
w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny
realizowany przez Stowarzyszenie Forum 4 Czerwca w partnerstwie z Stowarzyszeniem Kulturalnym "Pocztówka"

Cyfrowy świat seniora

Projektu „Cyfrowy świat seniora” dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025” – edycja 2023

Projekt „Język wobec starości – szacunek w praktyce"

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy
finansowanego 
przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. 

"Język wobec starości, szacunek w praktyce"

Spotkanie kończące projekt realizowany z datacji  z dotacji Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy 
finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG w Drzewicy 6 października 2022 roku

Koncert w Królikarni

Wycieczka do Warszawy w ramach projektu "Senior Bezpieczny i Aktywny" - ASOS 20218

Senioriada w Uniejowie

Święto Seniorów zorganizowane w ramach projektu "Mądre Życie Seniora" - ASOS 2019

Senioriada w Uniejowie

Ponad 250 Seniorów z 11 miejscowości województwa łódzkiego uczestniczyło w spotkaniu integracyjnym uczestników zadania publicznego "Mądre życie Seniora" zorganizowanym w Uniejowie.

W programie spotkania były występy artystyczne, Kawiarenka poetycka, którą prowadziła poetka Joanna Wicherkiewicz, turniej gry w bule zorganizowali i prowadzili Jolanta i Zenon Chojnacki, turniej tenisa stołowego zorganizowany i prowadzony przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Opocznie, pokaz gry w kółko ringo prowadzony przez Uniejowski Uniwersytet III Wieku w Uniejowie, wystawa prac malarskich, na szkle, drewnie i metalu członków Łaski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz warsztat wykonywania kwiatów z bibuły prowadzony przez Barbarę Menes z Klub Seniora Radość Łowicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, aktywność i wspaniałą atmosferę. Dzięki Państwu nasza praca jest przyjemnością.


Dziękujemy wszystkim osobom i organizacjom za pomoc i wsparcie. Szczególne podziękowania kierujemy do Urszula Urbaniak Prezeski UTW w Uniejowie oraz jego członków wspierających nas w organizacji spotkania. Dziękujemy dyrektorowi szkoły podstawowej w Uniejowie Piotrowi Kozłowskiemu za umożliwienie organizacji spotkania, dyrektorowi Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Robertowi Palce za udzieloną pomoc.
Gratulujemy wszystkim liderom grup Dominik Niemirski z Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń", Barbara Opacka z Seniorzy Inowłódz, Marii Mańkowskiej z Łaski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Annie Bieguszewskiej z Klub Seniora Radość Łowicz, Anieli Zdral z Senior Wigor Miedzna Drewniana, Zofii Polewczyk-Chełsty z Dom Dziennego Pobytu Senior Wigor w Niemojowicach, Bogumile Mazur z Uniwersytet Trzeciego Wieku w Opocznie, Zofii Oleksik z Domu Dziennego Pobytu Senior+ w Przyłęk, Krystynie Kisiel ze Stowarzyszenie ERiI Koło w Rokicinach i Janinie Kamińskiej ze Stowarzyszenia ERiI Koło w Ujeździe za aktywność i kreatywność w codziennej pracy na rzecz swoich społeczności lokalnych.
Dziękujemy kadrze projektowej Anna Pietrońska, Paulina Bocianowska, Piotrowi Woźniakowi i Maciejowi Marszałkowi za współpracę i dzielenie z nami idei uczenia przez całe życie.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-07 05:36:11przez:
Opublikowano:2019-09-28 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:4088

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.