Senioriada w Uniejowie

Ponad 250 Seniorów z 11 miejscowości województwa łódzkiego uczestniczyło w spotkaniu integracyjnym uczestników zadania publicznego "Mądre życie Seniora" zorganizowanym w Uniejowie.

W programie spotkania były występy artystyczne, Kawiarenka poetycka, którą prowadziła poetka Joanna Wicherkiewicz, turniej gry w bule zorganizowali i prowadzili Jolanta i Zenon Chojnacki, turniej tenisa stołowego zorganizowany i prowadzony przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Opocznie, pokaz gry w kółko ringo prowadzony przez Uniejowski Uniwersytet III Wieku w Uniejowie, wystawa prac malarskich, na szkle, drewnie i metalu członków Łaski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz warsztat wykonywania kwiatów z bibuły prowadzony przez Barbarę Menes z Klub Seniora Radość Łowicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, aktywność i wspaniałą atmosferę. Dzięki Państwu nasza praca jest przyjemnością.


Dziękujemy wszystkim osobom i organizacjom za pomoc i wsparcie. Szczególne podziękowania kierujemy do Urszula Urbaniak Prezeski UTW w Uniejowie oraz jego członków wspierających nas w organizacji spotkania. Dziękujemy dyrektorowi szkoły podstawowej w Uniejowie Piotrowi Kozłowskiemu za umożliwienie organizacji spotkania, dyrektorowi Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Robertowi Palce za udzieloną pomoc.
Gratulujemy wszystkim liderom grup Dominik Niemirski z Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń", Barbara Opacka z Seniorzy Inowłódz, Marii Mańkowskiej z Łaski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Annie Bieguszewskiej z Klub Seniora Radość Łowicz, Anieli Zdral z Senior Wigor Miedzna Drewniana, Zofii Polewczyk-Chełsty z Dom Dziennego Pobytu Senior Wigor w Niemojowicach, Bogumile Mazur z Uniwersytet Trzeciego Wieku w Opocznie, Zofii Oleksik z Domu Dziennego Pobytu Senior+ w Przyłęk, Krystynie Kisiel ze Stowarzyszenie ERiI Koło w Rokicinach i Janinie Kamińskiej ze Stowarzyszenia ERiI Koło w Ujeździe za aktywność i kreatywność w codziennej pracy na rzecz swoich społeczności lokalnych.
Dziękujemy kadrze projektowej Anna Pietrońska, Paulina Bocianowska, Piotrowi Woźniakowi i Maciejowi Marszałkowi za współpracę i dzielenie z nami idei uczenia przez całe życie.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-07 05:36:11przez:
Opublikowano:2019-09-28 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający:
Odwiedziny:3937

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.